Урочистий захід з нагоди відзначення Дня медичного працівника відбувся в Крижопільській громаді
Професія медика є надзвичайно важливою і незамінною для суспільства. Урочистим заходом у Крижопільській громаді відзначили День медичного працівника. Лікарі, медсестри, фельдшери та інші медичні фахівці виконують надзвичайно важливу місію - збереження життя, поліпшення здоров’я.
За дорученням очільника району Олександра Гаврилюка, медичних працівників Крижопільської громади привітав заступник начальника районної військової адміністрації Володимир Скалій.
Посадовець висловив слова вдячності та відмітив високу оцінку громадській позиції медичних працівників, зауваживши, що вони своєю самовідданою працею, покращують здоров'я і добробут жителів громади.
Під час заходу, серед медичних колективів панувала атмосфера душевного тепла та затишку. Лунали слова привітання та вшанування представників медичного фаху.
«Незважаючи на складні обставини, які склалися на сьогодні в усьому світі, не змінилося ні прагнення людей бути здоровими, ні їхня вдячність своїм рятівникам, ні особливі вимоги до особистості того, хто доторкається до найсвятішого – життя і здоров'я людини. Щиро вдячний кожному медпрацівнику за самовіддану працю та відданість професії медика. Прийміть сердечну подяку за вашу працю»,- сказав Володимир Скалій у своєму вітальному слові.
Після теплих слів вдячності за багаторічну сумлінну працю, вірність обов’язку і покликанню, професійну майстерність та з нагоди Дня медичного працівника кращих медичних працівників КНП «Крижопільський центр надання первинної медико-санітарної допомоги» та КНП «Крижопільська окружна лікарня інтенсивного лікування» нагороджено почесними грамотами та відзначено подяками.