Виїзний прийом громадян в Томашпільській громаді
Відповідно до наказу начальника Тульчинської районної військової адміністрації від 02 липня 2024 року № 103 «Про затвердження графіку виїзних прийомів громадян керівництвом Тульчинської районної військової адміністрації в територіальних громадах району на друге півріччя 2024 року», заступником начальника РВА Сергієм Чепернатим, за участі Томашпільського селищного голови Валерієм Немировським, 24 червня 2024 року проведено виїзний прийом громадян у Томашпільській територіальній громаді.
Під час зустрічі обговорювалися питання:
- соціальної підтримки жителів громади в рамках реалізації спільного проєкту Координаційного центр КМУ з психічного здоров’я / Mental Health UA та World Health Organization (WHO) - життєстійкість, щодо інтеграції компонентів ментального здоров’я в усі місцеві політики – відповідно до потреб та можливостей Томашпільської громади. У Вінницькій області пілотними громадами стали крім Томашпільської ще: Вінницька, Погребищенська, Чечельницька, Хмільницька та Шаргородська громади;
- відпрацювання алгоритму дій та заходів, які плануються для забезпечення безперебійного енергопостачання медичних установ Томашпільщини;
- реалізації в громаді програм спрямованих на підтримку ветеранів війни, членів їх родин та сімей полеглих Захисників;
- питання вшанування працівників медичної галузі громади з нагоди відзначення професійного свята Дня медичного працівника;
По завершенню прийому Сергій Чепернатий та Валерій Немировський вклонились та відділи шану полеглим Захисникам Томашпільщини.