У Піщанській громаді відбулась 51 сесія селищної ради 8 скликання

Дата: 26.07.2024 11:29

Сьогодні  відбулась 51 сесія 8 скликання Піщанської селищної ради. В роботі якої взяв участь заступник начальника районної військової адміністрації Володимир Скалій.

Перед початком сесії присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять українських захисників, полеглих під час виконання бойових завдань, захищаючи нашу державу, мирних громадян, які загинули внаслідок збройної агресії  російської федерації проти України.

До порядку денного було включено ряд питань, які попередньо обговорювалися на засіданнях постійних комісій.

Депутати внесли зміни до рішення 19 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання від 28.01.2022 року №1239  «Про Програму забезпечення національного спротиву на території  Піщанської селищної ради на 2022-2024 роки» та до рішення 42 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання від 22.12.2023 року №1811 «Про бюджет селищної територіальної громади на 2024 рік» (зі змінами).

Затвердили звіт з виконання бюджету Піщанської селищної територіальної громади за І півріччя 2024 року.

Також депутати пітримали питання із затвердження тарифів на платні послуги з цитологічного та гістологічного досліджень Комунального некомерційного підприємства «Піщанська  районна лікарня» Піщанської селищної ради.

Після чого депутати перейшли бо блоку земельних питань. Серед яких затвердження технічної документації із землеустрою, надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, погодження проекту землеустрою тощо.