На Вінниччині відбулось спецпогашення поштових марок до Дня медичного працівника

Дата: 26.07.2024 14:43

Сьогодні Перша заступниця Начальника обласної військової адміністрації Наталя Заболотна взяла участь в урочистому спецпогашенні поштових марок, створених спеціально до Дня медичного працівника України.Перша заступниця Начальника ОВА Наталя Заболотна, заступник голови Вінницької обласної Ради Ігор Івасюк та директор з розвитку мережі АТ «Укрпошта» у Вінницькому регіоні Оксана Шабанова

«Медики. На полі бою», «Медики. В операційній» - таку назву мають нові марки.

«Вони присвячені відважним медикам: як цивільним, так і військовим,- зазначила Наталя Заболотна. - Українські захисники називають медиків янголами війни, адже вони, немов янголи-охоронці, евакуюють поранених з кривавих полів битви, рятують їхні життя у «швидких» та «операційних», дарують надію і допомогу тим, хто постраждав від жорстоких ворожих обстрілів».

З 26 липня 2024 року марки вводяться в обіг та доступні в усіх відділеннях Укрпошти.

Вони об’єднані в один марковий аркуш під назвою «Героїчні професії. Янголи війни».

Усі кошти, виручені від продажу поштових марок, підуть на допомогу лікарням, що знаходяться на прифронтових територіях.

Тираж маркового аркуша – лише 100 000 екземплярів.

«Придбана марка - це ваш вклад в допомогу медикам у збереженні життів»,- акцентувала Наталя Заболотна.