Крає серце сумна звістка

Дата: 29.07.2024 17:12

Сумним набатом в селах і містах звучать слова: «Герої не вмирають!».

Згорьована Тульчинщина отримала ще одну новину про втрату. Для всіх нас, для кожного українця, втрачати наших захисників надзвичайно боляче.

Завтра уся Тульчинська громада проведе до місця вічного спочинку свого земляка – Волянського Олександра Сергійовича, 20 лютого 1985 року народження.

Солдат Волянський Олександр Сергійович служив радіотелефоністом 3 зенітного кулеметного взводу 1 зенітної кулеметної роти.

28 липня 2024 року життя нашого Героя-захисника передчасно обірвалось, під час  відпустки.

Рани непоправної втрати не загояться, але жертва ціною в життя не буде марною. Висловлюємо щирі слова співчуття родині, друзям, усім, хто знав, цінував, поважав та любив Олександра Сергійовича. Розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами.

Згідно розпорядження Тульчинського міського голови 30 липня оголошено днем жалоби.

Ми будемо завжди пам’ятати героїчні вчинки наших захисників.

Назавжди в пам’яті!

Назавжди в строю!