У Тульчині  організували донорську акцію для Збройних сил України

Дата: 30.07.2024 13:59

Донорство крові сьогодні – дуже важливий внесок у допомогу ЗСУ. Це можливість підтримати та віддячити тим, хто проливає свою кров за нашу волю.

За сприяння Тульчинської районної військової адміністрації та Тульчинської міської ради, 30 липня 2024 року в Тульчинському центрі культури та дозвілля відбулась донорська акція, організатором якої виступив Тульчинський РТЦК та СП.

Метою акції є поповнення банку крові для воїнів Збройних сил України та загалом усіх українців, які потребують переливання.

Усі бажаючі, у кого дозволяв стан здоровʼя, могли здати кров для тих українців, які конче її потребують. Перед забором, кожному відвідувачу виміряли тиск, розпитали про відсутність хронічних захворювань, встановили групу та резус крові.

Перед  процедурою кожного донора пригостили гарячим чаєм із печивом.

В даній акції взяли участь  пожежники Тульчинського управління ДСНС України у Вінницькій області, працівники та керівництво Тульчинської РВА та Тульчинської міської ради, депутати міської ради, представники духовенства, працівники культури та мешканці громади.

У кожного відвідувача було взято по 450 мл крові. В даній акції взяли участь 47 громадян.

Завдяки таким важливим заходам можна врятувати не одну людину, адже один донор крові рятує три життя!

Організатори акції вдячні усім, хто став добровільним донором та виявив активну громадянську позицію. Запевнивши, що акція не остання. Якщо у вас буде бажання долучитися до справи порятунку наших захисників – у вас такий шанс ще буде.

Кров – це теж зброя, яка допомагає боронитися та перемагати!