4 серпня - День Повітряних Сил Збройних Сил України!

Дата: 04.08.2024 09:54

Захисників неба привітала Перша заступниця Начальника ОВА Наталя Заболотна.

«Захисники неба України  –  наш щит та меч! Ваша неймовірна винахідливість у тактиці протиповітряного бою проти «імперії зла» вражає весь світ», - зазначила Наталя Заболотна.

Авіація, зенітні ракетні, радіотехнічні та спеціальні війська – кожен підрозділ з родів військ Повітряних Сил ЗСУ має свої надважливі завдання.

Посадовиця наголосила, що українці та весь світ захоплюється їхнім професіоналізмом і самовідданістю під час відбиття ракетно-дронових атак та ураження морських і наземних об'єктів ворога.

Саме завдяки навичкам та безпрецедентній хоробрості воїнів ПС ЗСУ плани рф зазнають невдачі, навіть в умовах переважаючих ресурсів.

«Пишаємося і дякуємо кожному та кожній за успішне знищення смертоносних ракет і шахедів, ворожої авіації. За тисячі врятованих життів у містах, селах, у всіх куточках незалежної України. За успішні операції, що наближають нашу Перемогу», - підкреслила Перша заступниця Начальника ОВА.

Ми вистояли 24 лютого, і як би важко не було, обов’язково вистоїмо до перемоги, адже боремося заради життя, заради вільного майбутнього й миру.

Схиляємо голови перед Героями, які захищаючи рідну землю, залишилися навіки у небі.

Слава Повітряним Силам України!