На Вінниччині відзначили 20-ту річницю Повітряних Сил Збройних Сил України

Дата: 04.08.2024 20:01

Перша заступниця Начальника Вінницької ОВА Наталя Заболотна та народна депутатка України Ірина Борзова привітали військовослужбовців Повітряних сил ЗСУ з професійним святом.

Воїни Повітряних сил витримали перші найпотужніші удари ворога. І нині продовжують боронити небо над рідною землею, ризикуючи власним життям.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять про тих, хто загинув за незалежність і свободу України.

Під супровід військового оркестру на площі врочисто підняли державний прапор та прапор Повітряних Сил ЗСУ. Це почесне право надали захисникам неба.

З нагоди Дня Повітряних Сил ЗСУ кращі військовослужбовці отримали відзнаки Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом», а також грамоти обласної військової адміністрації та обласної ради.

Подробиці дивіться у сюжеті.