Зі скорботою в серці сповіщаємо про чергову втрату

Дата: 07.08.2024 15:04

Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди обірвалось життя захисника Тульчинщини.

Солдат Петрачик Ростислав Володимирович, 26 січня 1988 року народження, житель смт.Крижопіль відійшов у вічність.

Наш захисник служив водієм другого зенітно-ракетного відділення зенітно-ракетного взводу.

Лікарі боролись за життя Ростислава Володимировича, проте, 4 серпня 2024 року, перебуваючи у лікарні імені І.Мечникова в м. Дніпро, життєва зірка нашого Героя-захисника згасла.

На жаль, словами важко загоїти на серці страшну рану від втрати. Проте світлі спогади про людину, яка чесно і гідно прожила своє життя, залишивши по собі плоди своїх добрих справ, завжди будуть сильнішими за смерть.

Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття родині, друзям, побратимам. Розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами у годину скорботи.

Вічна пам’ять Герою!