У Шпиківській громаді відбувся виїзний прийом громадян

Дата: 08.08.2024 09:32

Продовжуємо здійснювати виїзні прийоми громадян в територіальних громадах району. Начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк та його заступник Сергій Чепернатий працювали в Шпиківській громаді.

Посадовці заслухали інформацію селищного голови Миколи Кривоцюка  та першого заступника Людмилу Антоненко щодо життєдіяльності громади, проблемних питань та першочергових завдань.

Під час зустрічі обговорювалися питання:

- проведення додаткового огляду (обстеження) будівель і споруд закладів освіти на території громади відповідно до протокольного доручення Прем’єр-міністра України Дмитра Шмигаля від 31 липня 2024 року, в яких облаштовано найпростіші укриття на перших поверхах, з метою виявлення споруд підземного простору з подальшим  їх облаштуванням для укриття учасників освітнього процесу;

- реалізації заходів  розпорядження обласної військової адміністрації від 26.07.2024 року № 78-р "Про здійснення демонтажу (перенесення) з публічного простору пам'ятників, пам'ятних знаків, що символізують російську імперську політику", зокрема в  с. Торків на місцевому кладовищі - братська могила червоноармійців.  Завершення процедури перейменування вулиць в територіальній громаді;

- реалізації на території громади додаткових заходів з імунізації населення проти коклюшу, дифтерії та правця відповідно  протоколу № 8 позачергового засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС від 23 липня 2024 року;

- виконання доручення керівництва області щодо співпраці  та соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб,   створення ради ВПО;

- обговорено особливості бронювання працівників сільськогосподарських підприємств відповідно до змін законодавства України;

- продовження співпраці органів влади та місцевого самоврядування з родинами сімей Захисників і Захисниць, які загинули (померли) під стримування збройної агресії рф в питаннях  привітань родин до Дня матері та Дня Героїв, створення книги пам'яті загиблим Захисникам України, встановлення портретів загиблих Захисників України,  які проживали на території Шпиківської громади,  в закладах культури по старостинським округам, організації зустрічей родин загиблих, тих що перебувають в полоні та зниклих безвісти Захисників України з психологом а також винесення на розгляд селищної ради програми щодо здійснення реабілітаційних поїздок для зазначених родин. На разі при Шпиківській селищній раді створено ініціативну групу матерів і дружин Захисників України, яка в подальшому представлятиме інтереси родин загиблих, тих хто в полоні та безвісти зниклих Захисників  в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Обговорили участь у XXIII Спартакіаді серед команд державних службовців та територіальних органів виконавчої влади Вінницької області 2024 року.