З глибокими співчуттями і вірою у Перемогу

Дата: 16.08.2024 14:09

Розв’язана росією війна знищила плани і мрії багатьох українців, відібрала життя і поламала долі.

Знову трагічна звістка прийшла у Піщанську  громаду. Ми втратили Поворознюка Володимира Миколайовича, 08 вересня 1977 року народження, жителя села Чорномин.

Молодший  сержант Поворознюк Володимир Миколайович служив командиром танка танкового взводу танкової роти танкового батальйону.

15 серпня 2024 року  в результаті влучання fpv-дрона противника в автомобіль, що призвело до дорожньо-транспортної пригоди на автошляху між населеними пунктами Цукурине та Гірник Покровського району Донецької області наш земляк, загинув.

Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати, та нехай добрий, світлий спомин про  Володимира Миколайовича стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних та близьких.

Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття родині, друзям, побратимам з приводу втрати близької людини. Розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами.

Вічна пам'ять та шана Воїну-Захиснику!