Герої не вмирають, вони живуть у наших серцях!

Дата: 15.10.2024 09:53

Вони тепер у світлому раю,
Вони тепер на небі вже, у Бога.
Поліг із честю воїн у бою,
Щоб ближча стала наша Перемога!

Гори  квітів біля підніжжя меморіальних стел в селі Джугастра Городківської громади залишили місцеві жителі, які прийшли вшанувати світлу пам’ять односельчан, які віддали життя за Україну.

14 жовтня 2024 року на площі біля  пам'ятника загиблих у Другій Світовій війні, відбулося відкриття меморіальних стел Потокі Василю Васильовичу та Ткачу Вадиму Михайловичу.

Гірко, образливо, важко на душі…Йдуть від нас кращі з кращих. Нічим не заповнити ці втрати. Жодними словами не утішити рідних і близьких. І одне лише може пом’якшити гіркоту втрат – це наша пам’ять, це розуміння того, що жертва не була марною. Вони загинули в ім’я життя інших, в ім’я спокою і миру  в Україні.

Солдат Потокі Василь Васильович загинув 27 лютого 2023 року під час танкового обстрілу,  поблизу населеного пункту Первомайське Донецької області, отримав поранення несумісні із життям.

Молодший  сержант Ткач Вадим Михайлович загинув 8 червня 2023 року під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Времівка Волноваського району Донецької області.

Присутні виразили слова безмежної вдячності матерям за виховання патріотів та низько схилили голови перед їх стійкістю.

Отець  Сергій провів поминальний молебень та освятив пам'ятні знаки. Разом із священиком всі присутні помолилися за загиблих захисників України.

Герої не вмирають, вони живуть у наших серцях!