Через Хрест до воскресіння України
Дата: 31.03.2015 10:22
Кількість переглядів: 333
29 березня 2015 року в м. Тульчині відбулася Хресна хода місцевої римсько-католицької громади під назвою: «Через Хрест до Воскресіння... Христос Воскрес – Воскресне Україна!».
Особливістю ходи була яскрава інсценізація Біблійного сюжету про муки і розп’яття Ісуса Христа. Організував цей захід настоятель парафії Матері Божої Святого Розарію о. Петро Фурман.
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/248_3FAC!OpenElement%26FieldElemFormat%3Djpg.jpg)