Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини 04.03.2019 року

Дата: 04.03.2019 15:10

Сьогодні, під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Вадимом Шкляруком відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини при районній державній адміністрації. На розгляд дорадчого органу було винесено низку життєво-важливих питань, серед яких доцільність повернення малолітніх дітей в біологічну сім’ю, вчинення правочинів щодо захисту житлових прав від імені та в інтересах малолітніх дітей. Окрім того було підведено підсумки діяльності служби у справах дітей , РЦСССДМ, та ВП ГУНП, щодо попередження випадків дитячої бездоглядності та безпритульності. Як результат, на засідання були запрошенні батьки, які не належним чином виконують батьківські обов’язки. Усіх присутніх було попереджено про можливі наслідки у випадку не виконання обов’язків.
Також, комісійно були заслухані та затверджені 22 звіти опікунів-піклувальників, що проживають на території району.
За результатами підготовлених службою у справах дітей райдержадміністрації висновків, заслухавши окремі думки та пояснення учасників засідання, комісією були прийняті відповідні рішення, які передані за компетенцією на виконання.