Дитячий відпочинок 2019 триває!
Дата: 15.07.2019 07:44
Кількість переглядів: 431
За підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації та Управління соціального захисту населення Тульчинської райдержадміністрації дітки пільгових категорій району мають змогу оздоровитись у дитячому таборі "Подільський Артек" , що в с. Заозерне Тульчинського району.
Чарівні пейзажі Південного Бугу, чисте повітря, позитивні емоції - найкраща запорука гарного відпочинку!
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/64611910_352443265434629_2915763687056736256_n.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/66295202_352443428767946_7393809075059818496_n.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/66822211_352443225434633_670320433559502848_n.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/66846287_352443465434609_4776482736753868800_n.jpg)