Е С Т А Ф Е Т А
Дата: 21.09.2018 11:34
Кількість переглядів: 375
19 вересня 2018року в м. Тульчині пройшла легкоатлетична естафета серед учнів загальноосвітніх шкіл міста та середніх навчальних закладів, присвячена Дню міста Тульчина та 60 річчю заснування Тульчинської ДЮСШ. Переможців естафети вітали та нагороджували - міський голова Весняний В.М., начальник відділу освіти , молоді та спорту Тульчинської міської ради Митрицан М.М. та директор Тульчинської ДЮСШ Чорній А.І. Призерами естафети стали:
1м. – Тульчинська ЗШ №2;
2м. – Тульчинська ЗШ №3;
3м. – Тульчинська З Ш №1;
Серед середніх навчальних закладів міста:
1м. – Тульчинська школа – ліцей ПВФП;
2м. – Тульчинське Училище Культури ;
3м. – Тульчинське ВПУ – 41.
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20180919_103712.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/IMG-9057d1399fccc6f35003fd267a188d2a-V(1).jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/IMG-d17756874eab267d52aea1a348404288-V.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/IMG-ea1d27aa6916f8de866d2a6693b1e662-V.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/IMG-fd0705e2dd4fea656f00eda32b6d8d96-V.jpg)