EXPO-2015

Дата: 09.06.2015 11:34

З метою сприяння розвитку продуктивного потенціалу області та залучення інвестицій, інформуємо Вас про Всесвітню виставку ЕХРО-2015, яка проходить з 01 травня по 31 жовтня 2015 р. в м. Мілані, Італія.
Такі виставки проводяться лише один раз на п’ять років і присвячуються певним глобальним галузям економіки та розвитку людського потенціалу. В цьому році участь у виставці беруть близько 160 країн світу та понад 20 млн. відвідувачів. Тематика виставки як ніколи близька Україні: «Нагодуй планету. Енергія для життя».
Організація даного заходу проходить за підтримки профільних міністерств, приймаючої сторони, Почесного консула України в окремих областях Італії.
Участь у виставці дозволить:
  1. Представити Україну шляхом презентації українських компаній і надати світу інформацію про наявний аграрний, науковий та людський потенціал країни;
  2. Знайти партнерів і залучити інвестиції;
  3. Реалізувати власний експортний потенціал.
Ціна питання для участі України ексклюзивна - майже у 5 разів нижча, аніж для інших учасників, що робить даний захід доступним вітчизняному бізнесу.
Дні представлення України плануються у межах кінця серпня - початку вересня, й остаточна інформація про бажаючих учасників від нашої країни має бути надана до 25 червня 2015 року.
З метою мобільності та уникнення бюрократичних процедур, представники бізнесу одразу можуть звертатись за додатковою інформацією щодо організації участі у виставці до координаторів проекту.
Ірина Терещенко 067 2231303 i.a.tereshchenko@gmail.com
Сергій Марчук 093 6425065 sergiy.a.marchuk@gmail.com