Флешмоб «Корупції ні !»
Дата: 14.05.2018 08:54
Кількість переглядів: 320
З метою формування світогляду неприйняття корупції, Тульчинським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Вінницької області було проведено флешмоб у відділах обслуговування громадян м. Тульчина та м. Немирова.
Для проведення флешмобу працівники управління підготували плакати, а також повітряні кульки на антикорупційну тематику, які випустили в небо по закінченню заходу.
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/IMG-497a0ff870bd3dedf0a027f42333f7e5-V(2).jpg)