Громадська рада провела засідання

Дата: 13.03.2015 14:39

12 березня 2015 року в м. Тульчині відбулося чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації (голова – Вячеслав Бондар, депутат міської ради, підприємець і керівник двох районних громадських організацій). В роботі дорадчого органу взяли участь голова райдержадміністрації Микола Підболячний, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Микола Богач, начальник управління економіки райдержадміністрації Юлія Дудкевич, головний спеціаліст відділу цивільного захисту райдержадміністрації Оксана Шпатарюк.

Представники різних районних громадських організацій і формувань затвердили Положення про Громадську раду при райдержадміністрації, внесли пропозиції до плану роботи цього дорадчого органу в поточному році, обговорили ряд актуальних питань соціального, економічного, політичного і мобілізаційного змісту. Думками, пропозиціями, інформацією поділилися В.Бондар, В.Грубий, М.Лазарук, Ю.Левчук, Р.Чорнопиский, Л.Чернега, В.Марцинюк та інші члени ради.