Юні «колосовці» перемагають!

Дата: 01.02.2019 11:57

Вінницька територіальна організація «Колос» приділяє належну увагу організації дитячо-юнацьких спортивних змагань. Популярними стали змагання з футзалу, турніри «Золотий Колосок» та «Хто ти, майбутній олімпієць».
Вихованці Тульчинської ДЮСШ для дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування з року в рік беруть участь в даних змаганнях, гідно представляючи Тульчинський район.
За результатами участі в змаганнях у 2018 році як на обласному та Всеукраїнському рівнях юні «колосовці», набравши 1017 очок, зайняли почесне четверте місце.
На першому місці Вінницький район – 1490,5 очок.
Друге місце у спортсменів Жмеринського району – 1167,75 очок та на третьому місці вихованці з Тиврівського району, які набрали – 1143 очки.
Варто відзначити, що з 3 по 6 липня 2018 року на в м. Скадовськ Херсонської області пройшли Всеукраїнські фінальні змагання Першості та Кубку «Золотий колос України» ГО «ВФСТ «Колос» з футболу серед дівчат 2003-2004, 2005-2006 років народження. В змаганнях взяли участь 180 дівчат, які приїхали з Вінницької, Донецької, Львівської, Кіровоградської, Луганської, Дніпропетровської, Хмельницької, Херсонської та інших областей.
В Першості серед дівчат 2003-2004 р.н. переможцем стала команда «Буг» Львівської області, друге місце у «Багіри» Донецької області, третьою стала команда «Плеяда» Тульчинського району Вінницької області.
Керівництво відділу освіти, молоді та спорту Тульчинської адміністрації та районної організації «Колос» висловлює щиру вдячність керівнику дитячо-юнацької спортивної школи і тренерському колективу за кропітку працю з молоддю та бажає перемог на спортивних майданчиках в змаганнях обласного та Всеукраїнського турнірах!
АНОНС ЗМАГАНЬ У ЛЮТОМУ 2019 РОКУ:
03.02.2019 року смт. Тростянець ( хлопці 2004-2005 років народження).
Учасники: Тростянецький, Крижопільський, Тульчинський, Піщанський райони.
10.02.2019 року смт. Ямпіль (хлопці 2006-2007 років народження).
Учасники: Могилів – Подільський, Муровано – Куриловецький, Тульчинський, Ямпільський райони.
17.02.2019 року м. Тульчин (хлопці 2008-2009 років народження).
Учасники: Липовецький, Могилів – Подільський, Тиврівський, Тульчинський райони.
Вінницька територіальна організація «Колос» розпочинає змагання чемпіонату Вінницької обласної ліги сільського аматорського фут залу серед дорослих команд 2019 року.
Команда ФК „Фенікс” с.Ганнопіль виявила бажання прийняти участь в даних змаганнях і вже 16 лютого 2019 року на виїзді в смт.Томашпіль зустрінеться з командами Томашпільського та Крижопільського районів.