Ми пам’ятаємо Майдан!

Дата: 21.11.2017 16:41

21 листопада 2017 року в м. Тульчині відбулися районні заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи. На площі Суворова вишикувалися колонами представники трудових колективів міста, громадських і партійних об’єднань, депутати місцевих рад, державні службовці, учнівська і студентська молодь, громадськість міста.
Урочисто пролунав Державний Гімн України. Далі відбувся театралізований мітинг «За Україну, за її волю, За честь і славу, за народ». Прозвучали тематичні художні твори, пісні, композиції у виконанні учнів міських шкіл №2, №3, студентів училища культури та вищого професійного училища №41.
Голова райдержадміністрації Микола Підболячний, заступник голови районної ради Надія Григорьєва, Тульчинський міський голова Валерій Весняний у колоні державних службовців, депутатів та посадовців місцевого самоврядування, разом з іншими учасниками мітингу пройшли до Стели пам’яті Героїв Небесної Сотні та загиблих вінничан – учасників АТО, поклали квіти. Отець Олександр (УПЦ) виголосив молитву за Україну.