Міжнародна логістична Виставка «Новий Шовковий Шлях, Нові можливості»

Дата: 23.10.2015 12:53

За інформацією Посольства України в Китайській Народній Республіці, у період з 6 по 8 листопада у м. Чунцін (КНР) проходитиме друга Китайська міжнародна логістична виставка «Новий Шовковий Шлях, нові можливості».

Виставка організовується за сприяння Китайського комітету сприяння міжнародній торгівлі (ССРІТ) та муніципального уряду м. Чунцін.

Участь українських компаній у зазначеному заході надасть можливість презентувати широкому колу відвідувачів можливості та потенціал України в інфраструктурній та логістичній сферах, ознайомитися з аналогічними проектами іноземних учасників виставки, а також встановити безпосередні контакти з китайськими партнерами та провести бізнес- консультації щодо започаткування та налагодження співпраці в цій сфері.

Більш детальну інформацію можна отримати за тел.: +86 (10)6532-63-59; e-mail: emb_cn@mfa.gov.ua.