На апаратній нараді в райдержадміністрації про звернення громадян та субсидії

Дата: 15.07.2015 16:21

13 липня 2015 року відбулась апаратна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Микола Підболячний за участю голови районної ради Олексія Авраменка, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ і організацій, районних ЗМІ.
Учасники наради розглянули наступні питання порядку денного: 1) Про роботу райдержадміністрації відповідно до Закону України «Про звернення громадян» у першому півріччі 2015 року. Проблемні питання ( доповідала керівник апарату райдержадміністрації Т.Найда); 2) Про стан виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2015 року № 106 «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій» (доповідав начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації М.Богач).
Було також проаналізовано стан інформаційного наповнення офіційного сайту Тульчинської райдержадміністрації.