На Вінниччині відбулись урочистості з нагоди Дня Соборності і Свободи України
Урочисті збори громадськості Вінниччини, присвячені Дню Соборності та Свободи України, відбулися в обласній державній адміністрації за участю керівництва області.
Вітаючи усіх присутніх Л. Спірідонова зазначила, що це свято символізує єдність народу, історії та держави, а також віковічне прагнення українців до соборності та незалежності. Вона зауважила, що Президент України Віктор Янукович закликає усіх відкласти політичні суперечності. Не шукати конфліктів, а спрямувати зусилля на пошук спільного бачення перспектив України. А це - реформи та оновлення України задля покращення життя людей. Долаючи сучасні негаразди, ми шукаємо та знаходимо злагоду, ставимо завдання і досягаємо їх заради спільного блага, заради нашої Вінниччини та України. Саме у цьому і полягає сенс свята Соборності та Свободи.
Зі словами привітань до присутніх звернувся голова обласної Ради Сергій Татусяк. Він зауважив, що свято соборності за десятиліття не лише не втратило своєї значимості, а й набуло нових рис та особливої актуальності. «І 95 років тому, і сьогодні український народ так само бореться за своє право жити у соборній державі, сповідувати єдині національні і суспільні цінності, спільними силами дбати про безпечне, гідне і процвітаюче життя людей, як і належить великій європейській нації», – сказав С.Татусяк.
Він додав, що Вінниччина одна з небагатьох областей України, яка демонструє приклад рівноправного діалогу влади і суспільства, що і позначається на спокійній суспільно-політичній ситуації в регіоні.
Відповідно до Указу Президента України за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток незалежної Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю 9 вінничан отримали державні нагороди. 38 осіб нагороджені Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради.
ЯКОВЕНКО Тетяну Василівну |
-
|
поетесу, науковця, викладача Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу |
присвоєно почесне звання
СЕЛЕЗНЬОВІЙ Катерині Віталіївні |
-
|
артистці драми Вінницького обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.К.Садовського |
МОСКОВКУ Сергію Петровичу |
– | завідувачу кафедри нервових хвороб з курсом невропатології з рефлексо-терапією, доктору медичних наук, професору Вінницького національного медичного університету ім. М.І.Пирогова |
«Заслужений працівник освіти України»
КЛУНСЬКІЙ Нілі Сергіївні |
-
|
вихователю-методисту дошкільного навчального закладу № 21 м. Вінниці |
ТКАЧИКУ Дмитру Миколайовичу |
- | майстру державного навчального закладу "Крижопільський професійний будівельний ліцей" |
ЗАРІЧАНСЬКОМУ Григорію Івановичу |
-
|
начальнику відділу експлуатації приватного акціонерного товариства «Бершадське АТП-10527» |
ЖІЛІНСКАЙТЕ Крістіні Казимерівні |
–
|
художнику Вінницької обласної організації Національної Спілки художників України |
Почесною грамотою Кабінету Міністрів України нагороджено
МИХАЙЛЕНКА Сергія Миколайовича |
–
|
заступника голови правління відкритого акціонерного товариства «Брацлав», Немирівський район |
ТЕРЛІКОВСЬКОГО Василя Васильовича |
-
|
голову правління - генерального директора Публічного акціонерного товариства «Маяк», м. Вінниця |