Не старіють душею ветерани…
Дата: 03.10.2019 10:09
Кількість переглядів: 302
1 жовтня в усьому світі відзначався Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні ще й День ветерана. В цей день вшанування ветеранів проходило і на Тульчинщині.
В районній бібліотеці зібрались ветерани війни та праці, як з міста Тульчина, так і району. Присутніх приємно вразили номери концертної програми, яку підготували учасники ансамблів «Росинка», «Сузір’я», «Домісолька».
Під час проведення заходу ветерани активно брали участь у концертній програмі, зокрема Пасічник Галина Макарівна із Нестерварки декламувала чудові вірші, Ганна Андріївна Гнатенко із Кирнасівки та Мензул Любов Федорівна із Клебані подарували присутнім чудові пісні своєї молодості, а 96-ти річна Северин Пелагія Фотіївна із Кирнасівки побажала всім присутнім довголіття.
Присутніх вітали представники влади та ветеранські організації міста та району. Зустріч пройшла в теплій, доброзичливій, родинній атмосфері.
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/%D0%BF%D0%BE%D1%85%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D0%B9%20%D0%B2%D1%96%D0%BA%202.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/%D0%BF%D0%BE%D1%85%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D0%B9%20%D0%B2%D1%96%D0%BA%203.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/%D0%BF%D0%BE%D1%85%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D0%B9%20%D0%B2%D1%96%D0%BA%206.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/%D0%BF%D0%BE%D1%85%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D0%B9%20%D0%B2%D1%96%D0%BA_%204jpg.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/%D0%BF%D0%BE%D1%85%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D0%B9%20%D0%B2%D1%96%D0%BA_%205jpg.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/%D0%BF%D0%BE%D1%85%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D0%B9%20%D0%B2%D1%96%D0%BA.jpg)