Нові соціальні послуги для окремих громадян – в дії!
Дата: 23.08.2019 15:43
Кількість переглядів: 341
Працівниками управління соціального захисту населення райдержадміністрації та територіального центру соціального обслуговування здійснено черговий виїзд до населених пунктів району. Зокрема, 23 серпня 2019 року наші фахівці побували в с. Нестерварка, де провели обстеження матеріально-побутових умов проживання окремих громадян, надали консультації з соціально-правових питань. Перукарем двом одиноким пристарілим, за їх бажанням, надано відповідні послуги.
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/IMG-6f382fb42b5ee8a4a6c556ef05507434-V.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/IMG-7d415e95fb87e3364acfcd3c2d23b704-V.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/IMG-148bb7977a4c1e1669783e5a0baac507-V.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/IMG-725cdf987dbabfdf68c783998c1e4591-V.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/IMG-3938e9feae0a1b11ea14d98005fb509d-V.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/IMG-646894af3baf2bfa0c6681d0034e2217-V.jpg)