Нові стандарти – нова школа

Дата: 14.06.2013 14:39

На виконання вимог наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 27.02.2013 р. № 218 «Про вивчення стану готовності загальноосвітніх навчальних закладів до впровадження Державного стандарту базової та повної середньої освіти», з метою вивчення готовності навчальних закладів області до впровадження в 2-х та 5-х класах нового Державного стандарту, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 року № 1392, наказу департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації від 21.03.2013 року № 196 «Про проведення в області Всеукраїнської акції «Нові стандарти - нова школа» 13 червня 2013 року школи району відвідала делегація директорів шкіл Погребищенського району на чолі з начальником відділу освіти В.Охріменком. По завершенню огляду навчальних закладів була проведена підсумкова нарада, де гості дали схвальну оцінку по підготовці ЗНЗ Тульчинського району до впровадження нових Державних стандартів.