Новий рік святкуймо без пригод!

Дата: 24.12.2015 16:15

Незабаром Новорічні та Різдвяні свята, які принесуть у кожну організацію, підприємство, установу та у кожний дім радість, надії на кращі зміни в житті. Організовуючи розважальні заходи (ранки, святкові вечори,бал-маскаради та ін.), перш за все потрібно подбати про безпеку життя і здоров’я їх учасників. Тож варто нагадати вимоги правил безпеки під час святкування Новорічних та Різдвяних свят. Щоб свято не затьмарило лихо пожежі чи інші нестандартні ситуації, необхідно неухильно дотримуватися правил безпеки.
Для того, щоб весело і без пригод зустріти Новий рік, рекомендуємо:
M установіть ялинку на стійкій основі так, щоб гілля не торкалося стін кімна -
ти і знаходилося на безпечній відстані від електроприладів і побутових
печей;
M поставте стовбур ялинки у відро з вологим піском і змочуйте його по мірі
висихання;
M якщо ялинка засохла, відразу викиньте її, тому що вона може спалахнути,
як факел;
M не запалюйте на ялинці свічки, бенгальські вогні, а також саморобні електро - гірлянди, не направляйте в її бік – хлопавки;
M пам’ятайте – особливо небезпечний на ялинці золотаво-сріблястий дощ із
алюмінієвої фольги (навіть фабричного виготовлення), котрий може
замкнути електрогірлянду, якщо патрон з лампочкою вивалиться із гнізда;
M не забувайте – діти можуть знаходиться біля ялинки із ввімкнутою електро - гірляндою тільки в присутності дорослих: обов’язково вимикайте її, якщо
виходите з кімнати;
M покладіть поряд з ялинкою декілька пакетів з піском чи ємностей з водою,
стареньку ковдру, приготуйте електричний ліхтарик.

В зв’язку з масовою пристрастю людей до вогняних забав,
рекомендуємо врахувати наступне:
M купуйте піротехніку тільки в магазинах чи спеціалізованих кіосках. Не ризикуйте власним життям і здоров’ям;
M зверніть увагу на термін використання піротехнічних виробів. Якщо він скінчився – краще утриматися від покупки чи використання даного виробу;
M необхідно пам’ятати, що петарди мають небезпечний радіус дії (від 0,5 м до 5 м).
Не рекомендується підпалювати їх поблизу будівель, а також дивитися з близької відстані на вибух цих «боєприпасів».
Адже, мілкі частинки, що розлітаються в усі сторони, можуть пошкодити очі та інші відкриті частини тіла, а також підпалити одяг.
Необхідно проявляти підвищену обережність при використанні бенгальських вогнів. Паличку з бенгальським вогнем потрібно тримати на витягнутій руці і не підносити до одягу, очей і натуральної ялинки.
Щасливого та безпечного Вам Нового року!