Обговорюємо план перспективного розвитку району

Дата: 18.12.2018 11:36

17 грудня відбулось засідання виконавчого комітету Кирнасівської селищної ради, в якому взяли участь заступник голови райдержадміністрації Вадим Шклярук та керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Найда.
Члени виконкому обговорили план перспективного розвитку селища на 2019-2021роки. Селищний голова Тамара Процишена озвучила перелік об’єктів та проектів соціально-економічної сфери та інфраструктури, що планується до будівництва, капремонту, модернізації по Кирнасівській селищній раді на 2019-2021 роки.
Керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Найда ознайомила присутніх з переліком економічних проектів, що увійшли до плану перспективного розвитку Тульчинського району.
Також було обговорено перспективи реалізації проекту водогону по вулиці Героїв Чорнобиля і Незалежності. Даний проект буде внесено до програми соціально-економічного розвитку Тульчинського району на черговій сесії районної ради, яка відбудеться 20 грудня 2018 року.