Підсумки оздоровлення дітей розглядалися на апаратній нараді

Дата: 12.10.2015 16:07

Одним із важливих питань, що розглядалися на апаратній нараді в райдержадміністрації 9 жовтня 2015 року, було підведення підсумків оздоровлення дітей у поточному році. Нараду провів голова райдержадміністрації Микола Підболячний.
Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Микола Богач, зокрема, повідомив, що станом на 9 жовтня в районі оздоровлено 1029 дітей, що складає 18, 3 % від загальної кількості дітей шкільного віку (5638) та 56,2 % від загальної кількості дітей пільгових категорій ( 1618 дітей). Оздоровчими послугами (21 день) охоплено - 310 дітей, відпочинком ( до 21 дня) – 719 дітей, з них: 500 осіб - пришкільні табори, 140 – по лінії охорони здоров'я, 11 – ДП УДЦ «Молода гвардія» (м.Одеса), 19 – табір «Колос» (м.Вінниця) (статусні діти з Тульчинської школи – інтернату), 133 - дитячий заклад санаторного типу «Подільський Артек», 49 - смт.Затока (Одеська область) дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Алые паруса» ( 43 – 21 день, 6 – до 14 днів), 4 - «Сокілець» (14 днів), 15 - оздоровчий заклад «АИСТ» (с.Приморське, Кілійський район, Одеська область), з них 12 – дитячий зразковий танцювальний колектив«Вітерець» та 2 - діти учасників АТО (с.Зарічне і с.Суворовське) та 1 – дитина з сім'ї переселенців (м. Тульчин), 2 - м. Кельце, Свентокшиського воєводства Польша (з 10 по 21 серпня 2105 року) (діти учасників АТО з с.Мазурівка і смт.Шпиків, 1 – «Авангард», 5 - «Колос» (м.Вінниця), 30– м.Скадовськ ( 7 днів за батьківські кошти), 120 – за даними «Тульчинське АТП - 10507» (відпочинок з батьками).
Показники щодо чисельності дітей пільгових категорій, які охоплені оздоровленням та відпочинком:
- 47 дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,
- 36 дітей – інвалідів,
- 195 дітей з багатодітних та малозабезпечених родин,
- 381 дітей, які перебувають на диспансерному обліку,
- 184 дітей із числа талановитих та обдарованих.
Станом на 9 жовтня 2015 року оздоровлено 39 дітей, батьки яких мобілізовані в АТО та 2 дітей з числа переселенців.
Що стосується фінансового забезпечення оздоровчої кампанії 2015 року – станом на 9 жовтня 2015 року використано 629,8 тис. грн. З них - на оздоровлення та відпочинок з районного та місцевих бюджетів виділено 539,7 тис.грн., залучені кошти склали 90,1 тис. грн.
М.Богач зазначив, що в 2015 році традиційно було організовано перевезення дітей до оздоровчих закладів, в т.ч. до закладу санаторного типу «Подільського Артеку» та до позаміського оздоровчого дитячого закладу «Алые паруса» (смт.Затока, Одеська область) з обов'язковим медичним супроводом, на що було використано понад 13,2 тис. гривень відповідно до районної програми оздоровлення та відпочинку дітей і молоді на 2014 - 2017 роки.