Подорож юних тульчинців до аквапарку «7 океан» м.Хмельницький

Дата: 21.11.2017 16:32

За ініціативи ГО "ВА асоціація ветеранів, інвалідів війни та волонтерів" та за підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації, районного керівництва з 28 жовтня 2017 року розпочалися подорожі дітей учасників АТО Вінниччини до аквапарку "7 океан", що у м.Хмельницький.
Так, відповідно до графіку заїзду дітей, 18 листопада 2017 року відбулась подорож 16 дітей учасників АТО Тульчинського району.
Організаційні питання щодо участі дітей в поїздці та безпосередній супровід забезпечили управління соціального захисту населення райдержадміністрації.
Чудовий дизайн аквапарку надав можливість дітям поринути у загублений світ стародавньої цивілізації. Позитивний настрій та бурхливі емоції у дітей викликали дев’ять водних гірок зі звуковими й світловими ефектами, плавальні та ігрові басейни, джакузі, річка з печерами.
Захоплива подорож до аквапарку « 7 океан» подарувала дітям незабутні враження та нових друзів, задоволення від відпочинку в сучасному аквапарку.