Покладання квітів з нагоди Дня визволення України від нацистських загарбників
27 жовтня 2017 року в м. Тульчині з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників у роки Другої світової війни відбулось покладання квітів до Меморіалу Слави, пам’ятника загиблим воїнам Другої світової війни за участю першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника, заступника Тульчинського міського голови Алли Поваляєвої, керівників і працівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, міської ради, державних установ і організацій, керівників і представників громадських формувань та районних ЗМІ.
У короткому виступі перед присутніми В.Побережник нагадав про історичні події Другої світової війни, зокрема, визволення території України в 1944 році, підкресливши військовий героїзм наших предків-фронтовиків у минулому і сучасників у справі захисту суверенітету і територіальної цілісності незалежної України в зоні проведення АТО.