Повір у себе 2019
Дата: 08.10.2019 16:20
Кількість переглядів: 314
04 жовтня у Вінниці підведено підсумки ХХVІІ обласного фестивалю творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе». У театрі імені М. Садовського відбувся фінальний етап та урочисте закриття конкурсу. До обласного центру завітали 120 учасників віком від 7 до 35 років, аби отримати заслужені нагороди та подарунки. З вітальними словами та побажаннями до учасників фестивалю звернулися заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Івасюк та заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук.
У ході свята дипломи та подарунки отримали всі учасники фестивалю, а окремі з них – і спеціальні призи. 35 переможців фестивалю, визначених за результатами голосування, серед яких представник від Тульчинського району Латкун Володимир, отримали дипломи переможця, пам’ятні відзнаки та подарунки від керівництва області. Привітали переможців фестивалю і керівники структурних підрозділів облдержадміністрації - Департаменту соціальної та молодіжної політики, служби у справах дітей, Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.
Фестиваль „ПОВІР У СЕБЕ” вперше проведено у Вінницькій області у 1992 році. Ідея проведення та гасло Фестивалю «Повір у себе – і в тебе повірять інші!» поширились по всій Україні. Завданнями Фестивалю є пошук інноваційних форм і методів роботи, спрямованих на самоствердження, активізацію життєвої позиції дітей та молоді з функціональними обмеженнями, розширення їх кола спілкування та розвиток комунікативних навичок, ознайомлення дітей та молоді з інвалідністю з різними видами творчості, відродження забутих народних традицій та ремесел.
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/0-02-0a-5b3761d93d5b0c035b8d84586c49698e9196f74a6779a9eb1679e60e9c6baf9d_911aa280.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/0-02-0a-52a6a117deaf9701e8c0a81a2fc24077e0d4082e5d279f3a466100c34981fa1e_e79c9492.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/0-02-0a-18025449eb0b94fa3ce9316c1a4e279ebe68af7e04464ae300f7b17b2f8cdb5c_9ccc058b.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/0-02-0a-a228d03780d038acbb8bcefa25c89101fd7ba0e4c69fabb563881e9c38b79caa_931772eb.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/Image29(1).jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/IMG_6983.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/IMG_7105.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/IMG_8108.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/IMG_8213.jpg)