Позачергове засіданя комісії 18.01.2019 року
Дата: 18.01.2019 12:49
Кількість переглядів: 270
18.01.2019 року, відбулось позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при районній державній адміністрації. На розгляд дорадчого органу було винесено питання «Про доцільність припинення опіки та зняття обов’язків опікуна» у зв’язку з неналежним виконанням обов’язків.
За результатами підготовленого службою у справах дітей райдержадміністрації висновку, заслухавши окремі думки та пояснення учасників засідання, комісією було прийнято відповідне рішення, яке передане за компетенцією на виконання.
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/IMG-0d6afb9e78b3a051c2027f617b8ea374-V.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/IMG-048d31c072798867645c9d19cb86a89b-V.jpg)