Правопросвітницький семінар «Я маю право»
Дата: 20.06.2019 15:37
Кількість переглядів: 221
20 червня 2019 року представниками Головного управління юстиції у Вінницькій області з метою підвищення правової свідомості серед населення для працівників структурних підрозділів районної державної адміністрації було проведено семінар та надано практичні рекомендації щодо захисту прав громадян у рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», що реалізовується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги та територіальними органами юстиції за підтримки міжнародних донорів та партнерів.
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20190620_103221.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20190620_103937.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/IMG_20190620_103415.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/IMG_20190620_103522.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/IMG_20190620_103535.jpg)