Привітали освітян району
Дата: 02.10.2019 16:08
Кількість переглядів: 212
2 жовтня 2019 року в залі засідань адміністративного будинку райдержадміністрації та районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти. В заходах взяли участь голова районної державної адміністрації Віталій Чуба, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Віталій Вільчинський, начальник відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Сергій Чепернатий, голова районної ради профспілки працівників освіти і науки Анастасія Стовбчата, які привітали освітян району з професійним святом, вручили кращим працівникам галузі та ветеранам освіти Почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради, подарунки і квіти.
Талановиті учні подарували учасникам зібрання гарні мистецькі номери різних жанрів.
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20191002_120917.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20191002_121146.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20191002_121701.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20191002_121950.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20191002_122150.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20191002_122306.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20191002_122405.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20191002_122412.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20191002_122446.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20191002_123734.jpg)