Про забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до соціальних та інших об’єктів
Дата: 27.07.2018 10:08
Кількість переглядів: 290
26 липня 2018 року відбулося засідання районного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно - транспортної інфраструктури. Провів засідання перший заступник голови райдержадміністрації, голова районного комітету доступності Віталій Побережник.
На засіданні комітету розглянуто питання:
-
Про стан виконання доручення голови облдержадміністрації від 24.01.2018 року № 01.01-13/496 щодо створення електронної бази даних доступності об’єктів фізичного оточення, розташованих на території населених пунктів району, до потреб осіб з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення. Інформував Микола Шевчук, головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації, заступник голови районного комітету доступності.
-
Про забезпечення доступності об’єктів фізичного оточення, розташованих на території Тульчинської об’єднаної територіальної громади. Інформувала Оксана Трач, секретар міської ради.
-
Про забезпечення доступності до адміністративної будівлі районної ради. Інформував Віталій Вільчинський, керівник апарату районної ради.
-
Про забезпечення доступності до приміщення Тульчинського відділення Пенсійного фонду. Інформував Олег Боровський, перший заступник начальника Тульчинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області.
За результатами засідання прийнято відповідне рішення.
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/IMG-3e2c7b066d0acac26068d7b3e15657f2-V.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/IMG-7bdd0e94a83a58011f88d156d867c9b4-V.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/IMG-389437ee977fc3b5747e28bf2a109dd3-V.jpg)