Фестиваль вчительської та учнівської творчості «Проліски надії – 2013»

Дата: 27.03.2013 15:50

На виконання Указу Президента України від 28 грудня 2012 року №756 «Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості», спільного наказу управління освіти і науки Вінницької ОДА, Вінницької обласної організації профспілки працівників освіти і науки, Вінницького обласного Будинку культури учителя від 10.01.13р, 16.01.2013р., 08.01.13р. за №10 , 25, Протокол №3 , відділу освіти Тульчинської РДА від 29.01.2013р.№24 та Тульчинської районної організації профспілки працівників освіти і науки від 29.01.2013р. Протокол №1, з метою вдосконалення діяльності в організації дозвілля учнів, підтримки розвитку творчого потенціалу вчителів та школярів, шанобливого ставлення до родинних традицій, звичаїв народу України, у період з 26.02.- 01.03.2013р. на базі Печерської, Шпиківської, Кирнасівської ЗШ І-ІІІ ст., Торківської ЗШ І-ІІ ст. та ТРБДЮ було проведено районний мистецький фестиваль вчительської та учнівської творчості «Проліски надії – 2013». Компетентним журі підведено підсумки вищезазначеного фестивалю , визначено учасників обласного зонального огляду вчительської та учнівської творчості «Проліски надії – 2013».
У районному фестивалі взяли участь 667 виконавців, з них 575 учнів та 92 педагога із 34 ЗНЗ, 2 ПНЗ та 6 ДНЗ.
Високий рівень виконавської майстерності та артистизму, масовість, різножанровість продемонстрували учасники фестивалю із Тульчинської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату - ліцею, Тульчинських ЗШ І-ІІІ ст. №1, №2, НВК ЗШ І-ІІІст.№3-гімназії м.Тульчина, Кирнасівської ЗШ І-ІІІ ст., Печерської ЗШ І-ІІІ ст., Шпиківської Богданівської ЗШ І-ІІІ ст., Крищинецької ЗШ І-ІІІ ст., Крищинецької ДШІ, Холодівської ЗШ І-ІІ ст., РБДЮ, ДНЗ м.Тульчина та смт. Шпикова.
21.03.2013р. у м. Тульчині, в приміщенні РБК проведено обласний зональний огляд вчительської та учнівської творчості «Проліски надії - 2013», в якому взяли участь 206 учнів та 36 освітян району. Обласним професійним журі (голова Мальцева М.С.) були високо оцінені виступи наступних творчих колективів та окремих виконавців:
1. Зразковий духовий оркестр РБДЮ , на базі Печерської ЗШ І-ІІІ ст. (кер. О.М.Каченюк), учні Печерської ЗШ І-Ш ст.
2. Ансамбль вчителів «Джерело»Крищинецької ЗШ І-ІІІ ст., Крищинецької ДШІ
(керівник Джигирис В.П.)
3. Зразковий вокальний ансамбль «Домісолька» ТРБДЮ ( керівник Сліденко В.І.)
4 .Вокальний ансамбль «Голоси Поділля» Тульчинської ЗШ І-ІІІ ст. – інтернату– ліцею (керівник Л.В.Богачук )
5. Зразковий танцювальний колектив «Імперія танцю» РБДЮ і Зразковий танцювальний колектив «Соте» Тульчинської ЗШ І-ІІІ ст.. № 2 (керівник О.М.Бегаль)
ЗШ І-ІІІст.№1 ,№2 , НВК ЗШ І-ІІІ ст. №3 –гімназії
6. Народний танцювальний колектив «Лілея» РБДЮ (керівник В.І.Джуринська), учні ЗШ І-Ш ст.. №1,2 НВК ЗШ І-ІІІ ст. №3- гімназії м. Тульчина, Кинашівської, Мазурівської ЗШ І-ІІ ст
7.Оркестр народних інструментів ТРБДЮ «Барвінок» (керівник І.М. Марунько ), учні ЗШ І-Ш ст.. №1,2, НВК ЗШ І-ІІІ ст. №3-гімназії м. Тульчина, Нестерварської , Мазурівської ЗШ І-ІІ ст.
8. Ансамбль бального танцю «Елегія» РБДЮ (керівник С.А.Білик).
9. Інструментальний ансамбль учителів Богданівської ЗШ І-ІІІ ст. та вокальний ансамбль учнів "Богданівські солошки" (Керівник Цвілишен А.М.)
10. Інструментальний ансамбль ТРБДЮ на базі Печерської ЗШ І-ІІІ ст. (керівник Чечельницька Л.П.)
11. Вокальний дует Холодівської ЗШ І-ІІ ст.. 1.Гречко Ольга - учениця школи 2.Нечипорук Діана Максимівна - працівник школи
12.Вокалісти : Борисенко Дарина, Ляшенко Алла - ТРБДЮ

Відділ освіти райдержадміністрації