Проведення акції «Усиновлення дитини – це щастя, а не таємниця»

Дата: 30.09.2019 10:09

Сьогодні, в День усиновлення, працівниками служби у справах дітей районної державної адміністрації було проведено інформаційну акцію «Усиновлення дитини – це щастя, а не таємниця», під час якої з жителям району проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо права кожної дитини на сімейне виховання та розповсюджено акцидентну продукцію з відповідною тематикою.

Тож, шановні жителі нашого району, служба у справах дітей просить Вас бути не байдужими до сирітської долі та надати можливість нашим маленьким громадянам на повноцінне, наповнене сімейним теплом життя!

За детальною інформацією просимо Вас звертатися до служби у справах дітей Тульчинської районної державної адміністрації за адресою: м. Тульчин, вул. М. Леонтовича, 1, каб. 302, тел. 2-12-30.