Проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок»

Дата: 07.09.2018 11:18

06.09.2018 року в рамках проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» працівниками служби у справах дітей Тульчинської районної державної адміністрації, Тульчинського районного центру соціальних служб, для сім’ї, дітей та молоді спільно з інспектором ювенальної превенції Тульчинського ВП Немирівського ВП ГУ НП було здійснено профілактичні заходи в навчальних закладах району, а саме в Тульчинській ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою, Тульчинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та Крищинецькій ЗОШ І-ІІІ ст.. на яких наголосили на обов’язках, яких повинні дотримуватися учні, розповіли про відповідальність, яка наступає у разі не виконання своїх обов’язків учнями: пропуски уроків без поважних причин, жорстоке поводження, паління та вживання спиртних та слабоалкогольних напоїв у громадських місцях, крадіжки, перебування в нічний час поза межами дому без супроводу дорослих.