Шануймо наших вчителів!

Дата: 02.10.2015 15:16

30 вересня 2015р. в актовій залі Тульчинського училища культури пройшло урочисте зібрання , приурочене Дню учителя.

Освітяни району зібралися відзначити своє професійне свято – свято натхнення, творчості, любові до дітей. Привітати педагогів прийшли: голова Тульчинської районної державної адміністрації Підболячний Микола Васильович, голова районної ради Авраменко Олексій Петрович, міський голова Весняний Валерій Михайлович, які нагородили грамотами та вручили грошові винагороди кращим учителям, викладачам та вихователям. З вітальним словом до учителів району звернувся начальник відділу освіти Митрицан М.М. Він побажав педагогам миру, терпіння, мудрості та вдячних учнів.

Музичні вітання для усіх педагогів району прозвучали від учасників творчих колективів: Зразкового оркестру народних інструментів «Барвінок» Тульчинського районного будинку дітей та юнацтва, Народного аматорського ансамблю народного танцю «Намисто», ансамблю домристів дитячої музичної школи, вокального ансамблю «Зореграй», Зразкового ансамблю бального танцю «Елегія», Зразкового вокального ансамблю «Домісолька», Народного танцювального колективу «Лілея», Зразкового танцювального колективу «Соте», Зразкового танцювального колективу «Імперія танцю».

На святкуванні були присутні ветерани освітянської ниви. Низький уклін, побажання здоров’я, довгої людської пам’яті та українську народну пісню подарували їм учасники вокального ансамблю «Зореграй»

Голова районної ради профспілок працівників освіти Стовбчата Анастасія Андріївна з словами подяки за нелегку працю учителя звернулась до педагогів навчальних закладів. Віримо, що освітянська галузь вийде на нові обрії, туди, де праця учителя буде належно поцінована .

Свято пройшло урочисто, в залі панувала атмосфера добра, світла та гарного настрою. Шановні учителі! Нехай у ваших оселях завжди буде злагода і достаток, у серцях – любов, у помислах – мудрість, а нелегка педагогічна нива колоситься рясним урожаєм людської вдячності.