Соціальні послуги за місцем проживання: робота триває!
Дата: 06.09.2019 12:39
Кількість переглядів: 218
Управлінням соціального захисту населення Тульчинської райдержадміністрації спільно із територіальним центром соціального обслуговування продовжено виїзди для надання послуг одиноким непрацездатним громадянам консультативно-правового характеру, послуг перукаря та швеї. Нещодавно мультидисциплінарна команда побувала в селах Печера, Даньківка та Петрашівка, де надано послуги 10-ти підопічним.
Під час перебування вивчалась потреба в наданні платних послуг жителям даних населених пунктів.
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/IMG-006bc20e435ef67125099032a9136ae2-V.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/IMG-63cd7f0476de5165d50d62d224e65b98-V.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/IMG-226d01b12568be1c62929e8c9ee3ce18-V.jpg)