Соцзахист на державному рівні

Дата: 01.11.2013 15:40

«Як відомо, Президент України Віктор Федорович Янукович особливе значення приділяє соціальним питанням, вимагає від влади всіх рівнів вирішувати їх оперативно і якнайкраще!» - підкреслив голова райдержадміністрації Анатолій Степанович Бузік у вітальному слові до соціальних працівників району 1 листопада 2013 року під час місцевих урочистостей з нагоди Дня працівника соціальної сфери: «Від ваших високопрофесійних дій, людяності та гуманізму залежить громадська думка про владу в цілому та успіх президентських реформ».
Тепло привітав представників цієї важливої галузі також голова районної ради Авраменко О.П., а начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Богач М.В. навів ряд вагомих статистичних показників роботи галузі за 2013 рік у порівнянні з минулим роком. Напередодні професійного свята кращі працівники району були нагороджені почесними грамотами обласного та місцевого рівня, для них прозвучав тематичний концерт.