Спортивне свято до Дня незалежності України
Дата: 29.08.2017 11:42
Кількість переглядів: 338
Спортивна громадськість району активно відзначила День Незалежності України, змагаючись на усіх спортивних аренах міста.
Сектор молоді та спорту райдержадміністрації спільно з ДЮСШ району запропонували одразу 6 спортивно-масових заходів з різних видів спорту.
Чимало любителів вільної боротьби та змішаних єдиноборств ММА мали змогу насолодитися показовим виступом наших атлетів (понад 40 чол.) на штучному майданчику ВПУ- 41 та площі біля ТРК «Європейський».
У ігрових видах спорту не було рівних волейболістам Тульчинського «Підприємця», який у залі ЦМС «Колос» здолав суперників з Немирова, Тиманівки й Шури-Копіївської.
У залі ДЮСШ для дітей-сиріт кращих серед аматорів (16 спортсменів) виявляли прихильники настільного тенісу.
А на майданчику Веттехнікуму спочатку юнаки 2003-2005 р.н. виборювали Кубок Незалежності 2017 – ФК «Патріот-РДЮСШ» та ФК «Інтер» - 3:3 у підсумку.
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20170824_102504.jpg)
Згодом 8 команд району до пізнього вечора виборювали першість у VІ відкритому Кубку Незалежності з міні-футболу. У підсумку: малий фінал – ФК «Партизан Тульчин» ФК «Брацлав» - 1:5, у фіналі Ганнопільський «Фенікс» мінімально здолав Кирнасівське «Відродження» й здобув головний трофей.
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20170824_175530.jpg)
Учасники усіх заходів, що відбулися на традиційно високому рівні були нагороджені кубками, дипломами та медалями сектору молоді та спорту райдержадміністрації. Загалом понад 160 спортсменів району активно відзначили День Незалежності-2017 серед різних вікових груп.