Станом на 19 липня 2018 року по всіх категоріях господарств площа під ранніми зерновими та зернобобовими культурами, включаючи кукурудзу, в поточному році складає 30,1тис. га

Дата: 19.07.2018 17:00

По району до збирання ранньої групи зернових та зернобобових культур підлягає 16,9 тис. га, в тому числі пшениці – 13,2 тис. га, ячменю – 3,3 тис. га, гороху – 0,2 тис. га. Жнива в районі розпочалися значно раніше ніж у минулому році - 22 червня 2018 року (4 липня - в 2017 році). За даний період по всіх категоріях господарств обмолочено близько 41% площ ранньої групи зернових та зернобобових культур, зокрема найбільший показник – 96 % площ у СТОВ «Кряж І К».
Намолочено 37,6 тис. тонн збіжжя. Середня врожайність по району складає 54,7 ц/га. Понад 70 ц/га ранньої групи зернових збирають аграрії СТОВ «Кряж І К».
Озимий ячмінь обмолочено на 100 % площ. Намолочено 4,3 тис. тонн. Середня урожайність – 51,4 ц/га.
Горох зібрано на 63,1 % площ. Урожайність становить 14,9 ц/га.
Обмолочено 45,0 % площ озимої пшениці. Урожайність – 56,1 ц/га.
Площа до збирання озимого ріпаку становить 2,4 тис. га. Станом на 19 липня обмолочено більше 98% площ озимого ріпаку. Середня урожайність складає 36,2 ц/га.