Свято місцевого самоврядування
Дата: 07.12.2017 15:10
Кількість переглядів: 388
7 грудня 2017 року в залі засідань Тульчинської районної ради відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування.
Присутніх у залі щиро вітали голова райдержадміністрації Микола Підболячний, заступник голови районної ради Надія Григорьєва, голова райкому працівників державних установ Любов Котляр.
Музичні вітання з нагоди професійного свята присутнім дарували учасники аматорських колективів «Росинка» (керівник Кобцева Г.Ю.) та «Заграва» (керівник Тихоліз О.О.) районного будинку культури, сімейний дует з смт. Кирнасівки Богдан та Олена Стогній.
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/DSC_1092.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/DSC_1098.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/DSC_1100.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/DSC_1110.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/DSC_1112.jpg)