Тренінг на тему «Поперередження насилля»
Дата: 12.10.2018 09:45
Кількість переглядів: 272
11.10.2018 року Тульчинським районним центром соціальних слубж для сім’ї, дітей та молоді проведено захід з елементами тренінгу «Попередження насилля» на базі Нестерварської філії-бібліотеки. До заходу залучені діти 8-9 класів Нестерварської ЗШ.
Дітям роз’яснено основні вимоги чинного законодавства щодо попередження вчинення насильства в сім’ї та в дитячому середовищі. Опрацьовано життєві ситуації, щодо вчинення різних видів насильства, шляхи подолання, наслідків насилля. Визначено основні ознаки кривдника та жертви, та як уникнути насилля в дитячому середовищі.
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/43609987_2013271415405117_6680554009515786240_n.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/IMG_20181011_130338.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/IMG_20181011_141018.jpg)