Тульчинське об’єднане управління Пенсійного фонду України інформує
Дата: 12.07.2018 15:27
Кількість переглядів: 270
Зустрічі в трудових колективах стали дієвим засобом роз’яснення пенсійного законодавства населенню. Виходячи з цього, Тульчинське об’єднане управління Пенсійного фонду Вінницької області постійно працює у напрямку удосконалення роботи по забезпеченню вільного доступу громадян до об’єктивної і своєчасної інформації стосовно пенсійного забезпечення.
Так, 11 липня 2018 року заступник начальника управління А.Авраменко провела зустріч з трудовим колективом КНП „Шпиківської ЦПМСД” і Шпиківської селищної ради. Під час зустрічі представник фонду розповіла про умови та принципи призначення пенсії, про запровадження централізованої системи призначення і виплати пенсій та про законодавчі зміни які відбулися в пенсійному забезпечені протягом останнього року.
Також заступник висвітлила основні питання, щодо дотримання норм законодавства в частині нарахування мінімальної заробітної плати, доплати до мінімального внеску та належного оформлення трудових відносин найманих працівників.
Фахівець фонду розповіла про можливості отримання роз’яснень з питань пенсійного забезпечення за переваги веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України, та отримання інформації за допомогою СМС –інформування.
Учасники зустрічей мали можливість поставити запитання та отримати на них вичерпні відповіді та одержали інформаційні буклети.
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/IMG-3e9ef2ebdff8f00d2d86214e1d4359e9-V.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/IMG-893a1d521085ba9433e9398155ef78ab-V.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/IMG-867053a20ecbf35f78d2c71de2afa22d-V.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/IMG-b5c0937c1287bae71be0bf6afa1b7005-V.jpg)