«У погляді його читаю слово…»
Дата: 16.01.2014 10:43
Кількість переглядів: 301
На виконання завдань Президента України В.Януковича щодо належної підготовки до відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка 15 січня 2014 року перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Іванович Побережник, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації К.Третьякова взяли участь у відкритті книжково-ілюстративної виставки «У погляді його читаю слово…», присвяченої ювілею Кобзаря. Захід, який підготували працівники культури і освіти району, відбувся в Тульчинській центральній районній бібліотеці (директор – В.Вігуржинська). Виставка тематичної літератури вразила присутніх своїм розмаїттям та багатством рідкісних видань (представляла Т.Нурізянова). Цікавими були літературно-драматичні композиції, підготовлені учнями та педагогами Тарасівської ЗШ І-ІІ ст.., Тульчинських ЗШ І-ІІІ ст.. № 2, № 3. Перед присутніми виступили з поезією про Т.Шевченка члени районного літературно-мистецького об’єднання «Оберіг» (голова – Ю.Хмелевський).
Звучало безсмертне слово Кобзаря, актуальність якого невичерпна, демонструвались цікаві епізоди із життя, мистецької та громадської діяльності Т.Г.Шевченка. У виступах підкреслювалась особлива роль його постаті у консолідації нашого суспільства на сучасному етапі розвитку, згадувались краєзнавчі аспекти теми, зокрема, щодо перебування генія Українського народу на території Тульчинщини тощо.
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/%D0%98%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5%20293.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/%D0%98%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5%20253.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/%D0%98%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5%20238.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/%D0%98%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5%20270.jpg)