Участь у XXX міжнародній агропромисловій виставці АГРО-2018

Дата: 08.06.2018 11:31

7 червня 2018 року делегація Тульчинського району відвідала ювілейну, XXX міжнародну агропромислову виставку АГРО-2018, що відбувається з 6-9 червня у Києві, на території «Експоцентру України».

Товаровиробники району змогли ознайомитись з новинками сільськогосподарської техніки та устаткування, високопродуктивними породами свійських тварин, сучасними агротехнологіями для всіх галузей сільського господарства.

На виставці можна було найти багато цікавого для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, відкрити можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору. Та найголовніше, це була унікальна нагода плідного спілкування між товаровиробниками, обміну набутого досвіду та діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.